Grupa A

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Przedszkolaki z grupy A recytowały wierszyki i śpiewały piosenki, aby uczcić Dzień Babci i Dziadka. Dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za liczne przybycie i wspólną zabawę.

27
01.2019

Przejdź do - Wigilia

Wigilia

27
12.2018

Przejdź do - Wizyta górników w przedszkolu

Wizyta górników w przedszkolu

12
12.2018

Przejdź do - Przedstawienie "Pchła Szachrajka"

Przedstawienie "Pchła Szachrajka"

W dniu 10.11 w naszej szkole odbyło się przedstawienie teatralne dla klas I-III oraz grup oddziałów przedszkolnych A i B. Spektakl pt. "Pchła Szachrajka" wykonała grupa teatralna działająca w Jaworznie przy klubie "Niko".Przedstawienie zainteresowało i rozbawiło publiczność.

10
12.2018

Przejdź do - Mikołajki

Mikołajki

6 grudnia do przedszkola zawitał Św. Mikołaj. 

07
12.2018

Przejdź do - Andrzejki

Andrzejki

30. listopada w przedszkolu odbyły się Andrzejki.

30
11.2018

Przejdź do - Światowy Dzień Pluszowego Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia

26 listopada nasze przedszkolaki obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Specjalnie dla dzieci wychowawcy oraz Pani Agnieszka przygotowali mnóstwo atrakcji: zawody w jedzeniu miodu, fotobudkę, misiowe puzzle, tańce przy muzyce itp. Nie zabrakło również słodkich niespodzianek. Po całym wydarzeniu dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy przyjaciół Pluszowego Misia.

28
11.2018

Przejdź do - Dzień Kredki w przedszkolu

Dzień Kredki w przedszkolu

22 listopada obchodziliśmy Dzień Kredki. Zobaczcie jak ten dzień wyglądał w naszym przedszkolu.

23
11.2018

Przejdź do - Wizyta Pani Policjant

Wizyta Pani Policjant

W czwartek 22.11 w oddziale przedszkolnym grupy A pojawiła się Pani Policjant, aby porozmawiać z dziećmi na temat bezpieczeństwa w domu i na drodze. Dzieci słuchały uważnie i wykazały się wiedzą na temat prawidłowego zachowania na drodze i w domu, gdy ktoś zapuka do drzwi. Przedszkolaki cieszyły się tym bardziej, że pani Monika miała ze sobą maskotkę policyjną" Sznupka". Na koniec spotkania dzieci otrzymały kolorowe odblaski.

26
11.2018

Przejdź do - Pokaz mody patriotycznej

Pokaz mody patriotycznej

W dniu 9.11 w oddziale przedszkolnym grupy A, odbył się "Pokaz mody patriotycznej" , w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.  Odbiorcami  wydarzenia były klasy 1, 2 i 3 oraz przedszkolaki z grupy B. Przedszkolaki uczestniczyły także w krótkich zawodach biało-czerwonych. Przed odśpiewaniem hymnu, ktory zakończył uroczystość, przedszkolaki recytowały wiersz Władysława Bełzy pt. „Kto Ty jesteś?”.
 
Pokaz  pięknych strojów dzieci, w barwach narodowych na zaaranżowanym "wybiegu mody” był prawdziwą atrakcją dla oglądających. Zaangażowanie dzieci zostało nagrodzone dyplomami oraz upominkami.
 
Barbara Jura

13
11.2018