Grupa A

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Projekt edukacyjny "Piękna Nasza Polska Cała"

Projekt edukacyjny "Piękna Nasza Polska Cała"

Oddział przedszkolny grupa A w marcu wziął udział w II edycji Międzynarodowego Projektu "Piękna Nasza Polska Cała". Przedszkolaki wykonały zadania, które przyczyniły się do otrzymania certyfikatu. W ramach projektu dzieci zapoznały się regionalizmami krakowskimi, a także wykonały "Słownik regionalizmów krakowskich". Ponadto, przedszkolaki wykonały wielką laurkę dla Miasta Jaworzna oraz pracę plastyczną "Pani Wiosna". Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w projekcie.

02
05.2019

Przejdź do - Tłusty czwartek

Tłusty czwartek

06
03.2019

Przejdź do - Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

1 lutego w grupie A odbył się bal karnawałowy. Nie zabrakło wielu atrakcji, konkursów, zabaw ruchowych, jak również słodkiego poczęstunku.

06
03.2019

Przejdź do - Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Przedszkolaki z grupy A recytowały wierszyki i śpiewały piosenki, aby uczcić Dzień Babci i Dziadka. Dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za liczne przybycie i wspólną zabawę.

27
01.2019

Przejdź do - Wigilia

Wigilia

27
12.2018

Przejdź do - Wizyta górników w przedszkolu

Wizyta górników w przedszkolu

12
12.2018

Przejdź do - Przedstawienie "Pchła Szachrajka"

Przedstawienie "Pchła Szachrajka"

W dniu 10.11 w naszej szkole odbyło się przedstawienie teatralne dla klas I-III oraz grup oddziałów przedszkolnych A i B. Spektakl pt. "Pchła Szachrajka" wykonała grupa teatralna działająca w Jaworznie przy klubie "Niko".Przedstawienie zainteresowało i rozbawiło publiczność.

10
12.2018

Przejdź do - Mikołajki

Mikołajki

6 grudnia do przedszkola zawitał Św. Mikołaj. 

07
12.2018

Przejdź do - Andrzejki

Andrzejki

30. listopada w przedszkolu odbyły się Andrzejki.

30
11.2018

Przejdź do - Światowy Dzień Pluszowego Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia

26 listopada nasze przedszkolaki obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Specjalnie dla dzieci wychowawcy oraz Pani Agnieszka przygotowali mnóstwo atrakcji: zawody w jedzeniu miodu, fotobudkę, misiowe puzzle, tańce przy muzyce itp. Nie zabrakło również słodkich niespodzianek. Po całym wydarzeniu dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy przyjaciół Pluszowego Misia.

28
11.2018