Jesteś tutaj: Start / Z życia szkoły

Z życia szkoły

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Spotkanie noworoczne w 3b

Spotkanie noworoczne w 3b

Klasa 3b wita Nowy 2020 Rok!

10
01.2020

Przejdź do - Klasa 3a i 3b na lekcji w Multikinie

Klasa 3a i 3b na lekcji w Multikinie

09
01.2020

Przejdź do - Spotkanie noworoczne w klasie 3a

Spotkanie noworoczne w klasie 3a

03
01.2020

Przejdź do - Oczekując na święta - uczymy dzieci programowania

Oczekując na święta - uczymy dzieci programowania

Oczekując na Święta

- Uczymy Dzieci Programować

 

W okresie przedświątecznym (od 2. do 20.12.2019 r.), klasa 2b wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie „Oczekując na Święta - Uczymy Dzieci Programować”. Regulamin konkursu zakładał wykonanie Kalendarza Adwentowego z zadaniami na każdy adwentowy dzień, a potem już codzienna realizacja tychże. Podczas tego wyzwania nauczyliśmy się skanować i odczytywać kody QR, ale nie tylko…  Było sporo pracy, ale jeszcze więcej wspaniałej zabawy i ogromny bagaż nowych doświadczeń z programowaniem Ozobotów. Relacje filmowe z naszych konkursowych zmagań zgodnie z regulaminem zamieszczaliśmy sukcesywnie na funpage EduSense. Teraz cierpliwie czekamy na rozstrzygnięcie konkursu w dniu 8 stycznia 2020 r.

02
01.2020

Przejdź do - Wigilia w 2a

Wigilia w 2a

31
12.2019

Przejdź do - "W świecie cząsteczek"

"W świecie cząsteczek"

 KONKURS „W ŚWIECIE CZĄSTECZEK” ROZSTRZYGNIĘTY!!!

W grudniu w naszej szkole odbył się konkurs chemiczny pt. „W świecie cząsteczek”. Polegał on na wykonaniu modelu wybranego związku chemicznego składającego się z co najmniej 8 atomów. W konkursie wzięło udział 16 uczniów z klas 7 i 8. Uczestnicy konkursu wykazali się dużą pomysłowością i oryginalnością przy wykonaniu swoich prac.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce- Jolanta Helbin kl 7A

II miejsce- Adam Brożek kl 8A

III miejsce- Wiktoria Kudlik kl 8A

Wszyscy uczniowie za udział w konkursie otrzymali cząstkowe oceny celujące lub bardzo dobre z chemii. Poza tym uczniowie wyróżnieni otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody podczas najbliższego apelu porządkowego.

 

Anna Dzierwa-Jaromin

 

30
12.2019

Przejdź do - JASEŁKA

JASEŁKA

Cicha noc, święta noc..... tą kolędą rozpoczęły się Jasełka uczniów klasy IIIA i IIIB, przygotowane przez Panią Annę Bańkowską i Panią Mariolę Gładys. Na przyjęcie Zbawiciela czekali nie tylko Józef i Maryja lecz także gromada pasterzy, aniołów, króli i wesołych dzieci. Przedstawienie wprowadziło nas w radosny nastrój Bożego Narodzenia. Wszyscy mali aktorzy zaprezentowali się rewelacyjnie i bez większej tremy. Ich grę, śpiew i wesołe kolędowanie podziwiali nie  tylko nauczyciele i uczniowie szkoły, lecz także zaproszeni goście: rodzice, dziadkowie i proboszcz naszej parafii.
A teraz jeszcze raz dla wszystkich życzenia "Zdrowia dobrego, dostatku, życia długiego w dodatku. Sławy, potęgi, swobody i w niebie wiecznej nagrody.
                            Życzy klasa IIIA i IIIB".   

20
12.2019

Przejdź do - Konkurs na kartkę świąteczną w języku angielskim lub niemieckim

Konkurs na kartkę świąteczną w języku angielskim lub niemieckim

Uczniowie klas IV - VIII chętnie wzięli udział w Konkursie na kartkę świąteczną wykazując się ogromnym talentem, kreatywnością i zdolnościami językowymi. Wszystkie prace zostały zebrane i wywieszone na szkolnej gazetce. Wyniki konkursu na razie pozostaną tajemnicą, która zostanie odkryta po świętach, a uczniowie nagrodzeni. 

20
12.2019

Przejdź do - Uroki nadchodzącej zimy

Uroki nadchodzącej zimy

Zbiorowa praca plastyczna klasy 2a.

16
12.2019

Przejdź do - Klasa 2a promuje akcję "Pomagamy Zwierzętom"

Klasa 2a promuje akcję "Pomagamy Zwierzętom"

13
12.2019