Zajęcia rozwijające uzdolnienia i zainteresowania dzieci

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA I UZDOLNIENIA UCZNIÓW

 W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

Lp.

RODZAJ ZAJĘĆ

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINA/SALA

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

1

Koło historyczne

kl. IV-VII

 

wtorek

 

13.45-14.30 / s. 34

 

p. Joanna Popowicz

2

Koło plastyczne

kl. I-III

 

 

 

kl. IV-VII

 

poniedziałek

 

środa 

piątek

ostatni piątek miesiąca

 

15.30-16.15 / s. 19

 

13.00-13.45 / s. 20

10.45-11.30 / ŚW

14.30-15.15 / s. 33

 

p. Anna Bańkowska

p. Violetta Wrona

p. Marzena Karwat

p. Marzena Karwat

p. Areta Pierzchała-Kaczanowska

3

Koło języka angielskiego

kl. I-III

 

 

poniedziałek

 

12.40-13.25 / s. 20

 

p. Madalena Korczyk

4

Koło matematyczne

kl. I

kl. III

 

kl. I-III

 

kl. II – III

 

kl. V-VI

 

wtorek

środa

 

piątek

 

piątek

 

czwartek

 

13.30-14.15 / s. 11

10.50-11.35 /  s. 11

 

9.55-10.40 / s. 21

 

13.00-13.45 / s. 11

 

14.30-15.15 / s. 34

 

p. Anna Wilczek

p. Agnieszka

    Śliwińska-Gabryś

p. Agnieszka

    Śliwińska-Gabryś

p. Anna Wilczek

 

p. Gabriela Kozakiewicz

5

Koło teatralne

kl. I-III

kl. IV-V

 

czwartek

czwartek

 

13.45-14.30 / s. 21

13.45-14.30 / s. 4

 

p. Małgorzata Kozioł

p. Bożena Galon

p. Barbara  Sołtysiak

6

Koło przyrodnicze

kl. I-III

 

wtorek

 

9.55-10.40 / s. 21

 

p. Mariola Gładys

7

Koło

biologiczno-przyrodnicze

kl. IV

kl. V-VI

kl. V-VI

 

 

 

piątek

poniedziałek

środa

 

 

 

9.55-10.40 /  s. 32

14.40-15.25 / s. 32

14.30-15.15 / s. 32

 

 

 

p. Stanisława Wiśniewska

p. Stanisława Wiśniewska

p. Stanisława Wiśniewska

8

Koło muzyczne

kl. I-V

kl. I-III

 

środa

piątek

 

15.50-16.35 / s. 34

11.40-12.25 / s. 28

 

p. Piotr Krawczyk

p. Wioletta Bierońska

9

Koło informatyczne

kl. I

kl. III-V

kl. IV-VII

 

środa

czwartek

czwartek

 

15.30 -16.00 / s. 38

9.55-10.40 / s. 38

 13.35-14.30 s. 38

 

p. Violetta Wrona

p. Anna Wierzycka

p. Anna Wierzycka

10

SKS

kl. IV-V dziewczynki

kl. VI-VII dziewczynki

kl. IV chłopcy

kl. V-VI chłopcy

kl. IV

 

poniedziałek

piątek

środa

środa

wtorek

 

15.25-16.15

14.30-15.25

9:50 - 10:40

14:30 - 16:00

15.35-16.20

 

p. Jolanta Rośko

p. Jolanta Rośko

p. Jolanta Rośko

p. Jolanta Rośko

p. Daniel Liszka

11

SKKT

Kl. III-VII

jedna sobota

w miesiącu

rajd

p. Daniel Liszka

12

Chrześcijańska sztuka filmowa

poniedziałek

14.30-16.00/ s.4

p. Piotr Czerniewicz

13

Informatyka-konsultacje

środa

07:10- 07:55 /.38

p. Mariola Wilkosz-Owczarek

14

Chemia - konsultacje i praca z uczniem zdolnym

środa

15:35-16:20/s.31

p. Mariola Wilkosz-Owczarek