Młodzi artyści z klas 1-3 stanęli na wysokości zadania! :-)

04.2019

Na przełomie marca i kwietnia zachęcaliśmy Was do udziału w konkursie plastycznym "Moja ulubiona książka". Przypomnijmy, że była to już druga edycja tego ogólnopolskiego przedsięwzięcia, którego organizatorem jest Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe. Na nasz apel odpowiedziało sześciu uczniów, którzy w wyznaczonym terminie złożyli swe wspaniałe dzieła w bibliotece. Prace, które spełniły wszystkie formalne wymagania, zostały wysłane aż do Gdańska. Teraz z pewnością są poddawane profesjonalnej ocenie jury. Nam nie pozostaje nic innego, jak mocno trzymać kciuki.

Nie mniej jednak, dla nas przede wszystkim liczą się chęci i zaangażowanie naszych młodych artystów - a tego im nie brakuje. Dlatego każda osoba, która stworzyła plakat reklamujący swoją ulubioną książkę, na najbliższym apelu szkolnym otrzyma dyplom i drobny upominek. Dziękujemy za udział i zachęcamy do rozwijania Waszego talentu plastycznego przy każdej nadarzającej się okazji! :-)